Дитячі табори за кордоном

Поєднати приємне з корисним – що може бути кращим?! Море яскравих вражень, нові друзі, ділові знайомства поєднані з пляжем, подорожами, пікніком на свіжому повітрі. Вчити іноземну мову за кордоном на багато простіше, ти розважаєшся і все само собою запамятовується. Після приїзду додому Ви відпочили, загоріли і повні сил і прекрасних емоцій, плюс вивчили мову.

Для того щоб дитина не просто приємно провела літо, але і вивчила або вдосконалила іноземну мову, кращий вихід – мовні табори за кордоном.

В Чехії не лише вивчають чеську мову, але і англійську та німецьку. Це ідеальна можливість підтягнути  декілька мов одночасно. Схожі програми  розроблені для дітей від 14 років. Навіть якщо Ви вперше відпускаєте дитину самостійно, повірте за 2 тижні вони не засумують за домом, до того ж дітей супроводжують куратори. Якщо це не перша поїздка за кордон, тоді варто відправити дитину на тривалий період для того щоб краще відчути всі переваги країни. Спілкуючись з іншими дітьми з різних країн, Ваша дитина розширить свої знання традицій та звичаїв країн Європи. Дуже часто мовні табори розташовуються на базі коледжів або університетів, саме тому умови проживання та харчування на дуже високому рівні.

Столиця Чехії, Прага – це найбільше місто, культурний, творчий і молодіжний  центр Європи. Опери, театральні виступи, виставки, міжнародні презентації, вечірки – все це проходить в Празі буквально кожний день. Люди з усього світу їдуть сюди, щоб відчути унікальну атмосферу, вивчити історію цієї прекрасної країни.

Всі будинки Праги являють собою пам’ятки архітектури, це містичний центр таємниць та магії. Впродовж програми, Європа відкриє Вам свої неймовірні місця. Час пройде непомітно, набуті знання будуть чергуватися з незабутніми спогадами про відпочинок.

Мовні канікули за кордоном – це не дуже дорога, але дуже цінна, в плані освіти, можливість для дітей всіх вікових категорій суттєво покращити свої знання іноземної мови, відкрити для себе інші країни та знайти нових друзів.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Дитячі табори за кордоном, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Поделиться в соц. сетях

Запись опубликована в рубрике дитячі табори, образование, Образование за рубежом, Чехия с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *